Ponny123

Platí takové ty obyčejné 80korunové stravenky všude?

Platí všude , Tesco , Kaufland nebo jen malé obchody? Nějaké zkušenosti s nimi?
Pozn.Má je při brigádě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano platí všude tam, kde je berou. Obchodník musí mít s danou společností, která stravenky distribuuje smlouvu. Tyto smlouvy všichni obchodníci nemají, protože jsou pro ně často nevýhodné.

Další odpovědi
Arne1

Tam kde je na vstupních dveřích nebo na pokladně logo příslušné stravenkové firmy.

ivzez

Stravenky vydává více firem.
Kde všude jimi můžete platit, zjistíte na webu firmy, která stravenky vystavila.
(Ne všechny obchody berou všechny stravenky.)

Mc Merkurion

@Drape, Drape: „Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“ …