caperland

plati se za psa na bus?

mam civavu a mam v planu s ni jit k veterinari v buse.(dal bych si ji do tasky) musim za ni platit? a kdyz ano tak kolik?

Nejlepší odpověď
anonym

Přeprava zvířat, tedy i psů je upravena v přepravním rádu každé dopravní společnosti a týká se i poplatku. Někteří dopravci např. nepřepraví psa mimo schránu a někteří
za psa ve schráně (zavazadle) nepožadují poplatek, jiný požadují poloviční plného jízdného, je to skutečně u každé společnosti jinak.
Zjisti si, s kým pojedeš a na jejich stránkách se dozvíš podrobné informace, které platí v daném místě a u konkrétního dopravce.

Další odpovědi
Drap

Platí. Pes by měl mít náhubek, nebo se musí přenášet v uzavřeném boxu. Cena není u všech přepravců stejná

Reezo

jen dávej pozor, aby si nepotkal někoho kdo by ti říkal, že má právo si sednout 🙂