sandy45

Platí celní předpisy o vývozozu zboží pro celou EU?

Např.může se převézt na Slovensko víse benzínu než plnou nádrž a 1 kanistr?Nebo z Lucemburska do Německa?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ve zprávách říkali, že to platí pro celou Evropskou unii, že se smí převážet pouze nádrž + 20 litrů.

V rámci Evropské unie se clo neplatí pokud není cena zásilky dražší než 150 Euro

Další odpovědi
anonym

I z Luxemburgu muzete vezt 20 litru do Nemecka. Koukala jsem vam ted na nemecke odpovedi. Toleruje se ( udajne ale i 40 ) , ale sama bych to neriskla. Ja osobne takhle ale netankuji. Pokud kanystr opravdu chcete vezt , tak jen na tech 20 l. -iv-