Avatar uživatele
Beta2308

Jsem 2. den po plastické operaci břicha, a když kašlu, hrozně mě bolí břicho. Nemáte nějakou radu, jak bolest zmírnit?

Plastická operaci břicha ~ kašlání

Dobrý den, jsem 2. den po plastické operaci břicha, a když kašlu bolí mě hrozně břicho…je to velká a nepříjemná bolest. Nemá někdo zkušenosti jak bolest trochu při kašlání utlumit?

Zajímavá 0 před 1840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jedině nekašlat. Všechny zákroky v dutině břišní, stejně jako zlomená nebo naražená žebra bolí. Za pár dnů to začne ustupovat.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Plastika břicha je tuším kosmetická operace a ne zásah do dutiny břišní. Docela se divím, proč si nepostěžujete těm, co ti to způsobili. Kdybych si měl pomoci sám a hned, tak bych použil elastické kompresivní obinadlo. Každá jizva při namáhání bolí, to znám. Ono potom bolí i obyčejný smích, to bych vtipálkům dal nejraději do řepy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Já jsem 10 dní po operaci břicha. Dostala jsem na bolest prášky NOVALGIN 500mg a stahovací pás.
Když jsem potřebovala zakašlat, tak jsem si břicho ještě držela, aby jizva nepovolila. A kašlala jsem pokud možno jenom mělce. Spíše takové chrčení.
Kde tě operovali, že ti nedali pomůcky a léky na bolest.Ani informace.
Je pravda, že už to téměř nebolí. Každý den je líp a prášky už ani neberu.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Nepomohlo by se při tom kašlání malinko ohnout dopředu, nahrbit se? Podle mě to kašlání škubavě tahá za ty čerstvé jizvy, tak to bolí. Tím lehkým předklonem by se mohlo docílit efektu, že to za ty jizvy tahat nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Vydržať. Stejně ti nikdo nic rozumného neporadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Kašlání se dá tlumit, mohli by ti na to předepsat kodein

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek