crybaby

Kde najít PIN platební karty od UniCredit Bank?

Zdravím,
minulý týden jsem si založila účet v Unicredit bank a včera mi přišla karta. Avšak jsem trochu zmatená, nevíte kde najdu PIN od své platební karty? U komerčky jsem to měla myslím napsáno přímo v tom dopise, ale u této banky je to prý v rámcové smlouvě. Vůbec nevím kde hledat. Zadala jsem heslo pro aktivaci karty, v bankomatu se však jeví jako chybný PIN. Budu vděčná za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… buď v internetovým, ale poprvý chodí poštou a EXTRA, nikdy ne s kartou, a ještě PIN bejvá do vlastních rukou …

Další odpovědi
quizzi

Nelze zobrazit PIN v internetovém bankovnictví? Já si mohu zobrazit PIN u Poštovní banky i u Air banky.

autacek

A co si jej nastavit při aktivaci karty v internetovém bankovnictví?

Dodatek: A co si přečíst podmínky? Je tak těžké napsat do vyhledávače Unicredit a PIN?

„Doručení karty a PIN
Banka zasílá kartu držiteli doporučeně v zásilce určené do vlastních rukou na adresu uvedenou v Žádosti/
Smlouvě o vydání (a používání) karty (dále jen „Žádost“) nebo v Rámcové smlouvě o poskytování bankovních
služeb (dále jen „Rámcová smlouva“). Karta je umístěna na papírovém nosiči, který obsahuje důležité údaje
stanovené bankou v souvislosti s užíváním karty. Držitel karty je povinen při přebírání zásilky zkontrolovat její
neporušenost. V případě, že zásilka jeví známky porušení, banka doporučuje vyžádat si od doručovatele potvrzení
o doručení poškozené zásilky a ihned tuto skutečnost oznámit bance. Banka v tomto případě přidělí držiteli karty
bezplatně novou kartu a nový PIN.
PIN ke kartě banka zasílá obyčejnou zásilkou na adresu uvedenou v Žádosti nebo Rámcové smlouvě, a to odděleně
od vlastní karty. Držitel karty je povinen při převzetí zásilky zkontrolovat její neporušenost a dále postupovat
obdobně jako při doručení poškozené korespondence s kartou.“

https://www.u­nicreditbank.cz/con­tent/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty/Pri­rucka_pro_drzi­tele_platebni_kar­ty.pdf

Drap

Hledej v rámcové smlouvě

nyjono

A co ti řekli v UniCredit Bank?

Martinstefka

Ty už máš problém asi vyřešený, ale spousta lidí určitě ne. Pin přijde doporučením dopisem 2 dny po debetní (asi i kreditní) kartě. Volal jsem tam a ptal se na to. :)

crybaby

quizzi:
Tam vidím všechno možné jen ne PIN. Už teda nevím kde hledat.