Matiselis

Pilulka.cz doporučování kombinace produktů – chápete?

Ahoj, nechapete, proc/jak pilulka.cz vybira napr. tyhle kombinace produktů? To je nějak náhodný výběr, anebo ten výběr má nějaké opodstatneni, napr. ze magne b6 zvysuje ucinek ashwagandhy nebo nevim co (proste ze to ma nejaky duvod koupit zrovna tuhle kombinaci produktů).
dekuji

Odpovědi
elkon

To se ptej u nich. Asi k tomu mají důvod. Třeba ty přípravky spolu souvisí.

zjentek

Já v tom vidím skvělou příležitost k nesmyslnému konzumu, tolik potřebnému, abychom coby společnost nepropadli ošklivé ekonomické krizi. Děkuju.