Čecho_slovák

Pijete někdo lák od okurek?

Ano? Z jakého důvodu?

Odpovědi
Drap

já ne

dubraro

Nejsou okurky jako okurky. Lák ze zavařených kyselých okurek asi moc k pití není. Ale z kvašáků (v Čechách rychlokvašky) to je jiná. Tam je spousta probiotických bakterií, které jsou zdraví velmi prospěšné. Obdobně v jako v láku z kysaného zelí, pickles, kimči…

Viktorie II.

Ale jo, piji když mám kocovinu.

Rokio

Když jsem byl dítě, tak jsem ho rád pil. I teď se ho občas napiju, ale jen trochu.

paul1

Občas si dám, chutná mi, ale to je z okurek, které dělá moje paní (z naší zahrádky) 😁 .

Dochy

Jo taky jsem si jako malej párkrát dal. Teď už mi to ve velkým nechutná.