Rokio

Patřím mezi barony na Odpovědi.cz?

Já se citím spíše na panoše, nikoliv na barona. To je moc vysoký post.

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Podobné tituly byly u nás zrušeny hned při vzniku Československa. Pokud se je snaží nějaký dement zaváděti zde, tak to značí pouze jeho podprůměrný intelekt a nízké ego v běžné , reálné společnosti

Další odpovědi
da ny

jiná odpověď

Ne.
Já jsem prostě uživatel, tohoto webu a tak se i cítím 😉
Nic jiného nejsem, nebudu, ani nechci být
Už vůbec ne baron/ka, (což může mít i hanlivý, opovržlivý význam),
ani panoš(panna nebo její výsost. 😉
Čím se cítíš být Ty, je Tvá věc.....
😉

Tonda Káňa

jiná odpověď

Patříš mezi nejslušnější uživatele tohoto webu. Lidé jako Filip84, i když se snaží působit jako intelektuálové a lidé chytřejší, jsou proti tobě odpad… 💪

Savier

ano

Filip84

jiná odpověď

„Barone“, a k čemu byly tři otázky o psaní textu „v uvozovkách“, co myslíš?

Sám si odpověz … 😅

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta y proveedor de consejos no solicitados y presidente de los barones y duques en la página web odpovedi.cz: Když se necháš přeoperovat na ženu opačného pohlaví, budeš „komtessa“! 😀

V každým případě jsi „don“: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Don_(osloven%C3%AD)

To může znamenat ledasco – vím já, co to znamená u Tebe? 😅