dudu

Patří snad tato poloha do Kámasútry a kdo kromě nás ji upřednostňujete?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, obvykle mi smutné, ještě lépe tragické věci jsou k smíchu, ale…
Dneska už mi fóry, nějak nejdou přes pysky… ;) :)

Osobně si myslím, že žánrově to nespadá do Kámasútry, ale někam mezi Stephena Kinga a Alfreda Hitchcocka. ;) :)

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že je to fikaná forma masochismu. I bez toho chodítka. Nebo sadismu? Muži i ženy přeberte si to, jak je libo.

orwell

Já bych ji do Kámasútry tedy neřadil. Jde o to, jestli si paní manželovo přání nevyložila špatně. Třeba myslel tím „nahoře“ jako na nebesích. Tenhle vtip by mohl klidně patřit do „herbáře“ k vtipům, jako je tento:
Sedlák se selkou leží v posteli vedle sebe. Sedlák si čte při lampičce noviny a selka se ptá: „Můžu už zhasnout?“ Sedlák odpovídá: „Ty můžeš, ale tu lampu nech svítit!“