kamil0950

Pasuje tento projev Miloše Kopeckého na dnešní dobu jako zadek na hrnec?

https://youtu­.be/t3mPz3myImM

Odpovědi
WordPress

To není problém současnosti, ale je to problém starý mnoho tisíciletí, stačí prostudovat třeba Bibli a zamyslet se nad ukřižováním Ježíše

Kelt

Kdo zná filosofické zákony, tak ví, že se vše mění, vyvíjí, ale časem se zastaví. Kritika nás doprovází na každém kroku. Fáze se opakují a revoluce žere svoje lidi. A když půjdeme do historie, vždy najdeme něco, co se dá použít na dnešní dobu.

Drap

Nejedná se o tuto dobu, ale takovéto věci platí pro každou dobu, i když pro každou trochu jinak a s jinými následky.