KdoSiOdJinud

Parkování u Národního domu Smíchov

Adresa je Náměstí 14.října 16, Praha 5 – potřebuji nějaké rozumné parkování od 17:00 do zhruba 01:00 hod

Neznám to tam, byl by nějaký tip na rozumné zaparkování? :) Díky

Nejlepší odpověď
Bobule

Podle toho na kdy to chceš. Jestli na víkend tak doporučuju prakovat v OC Nový Smíchov, je to kousíček, jen pár ulic ( cca 5 minut pěšky )o víkendu je tam parkování zadarmíko. Jinak přes týden první tři hodky zdarma a pak je to zpoplatněno padesátkou za hodku. Ale kolem Smíchova se platí asi všude, to si možná nevybereš. A jinak na Štefánikově ulici je venkovní hlídané parkoviště tam stojí hodka 40 kaček. Tam parkuju občas já, když je v obchodáku nával a hodinu bych čekala na výjezd 😁

Další odpovědi
kropitko

Jediné rozumné parkování, které bych využila já, je v OC Nový Smíchov

venkovan

Nádražní ulice směrem z Prahy ven. Podívat se na www.praha.eu a na parkovací zóny, jak jsou v okolí modré zóny. nechá se odpoledne )nechalo) parkovat například okolo Lidické (Staropramenná apod.), za Palackého mostem směrem k Újezdu a nevím jak jsou parkovací hodiny přímo na náměsti. Jestli třeba se nevyplatí zaplatit hodinu do 18 hodiny a potom by to bylo zadarmo.
osobně taky když mohu zajedu do OC jak píší ostatní, ale zpravidla jedn dopoledne. Večer nevím jak dlouho mají otevřeno.