Avatar uživatele
Viktorie12

Ozvat se mu s návrhem mileneckeho vztahu?

S chlapem jsme se obcas vidali, nic vazneho to nikdy nebylo. Posledni dobou uz jsem chtela sex…. Ted si dal na fb ale foto s novou ženskou. Podle mne to nic jeste neznamena. Jsem z toho zmatena. Je dost preletavy, urcite uz ji mel vyhlidlou, je mu 35 a ma rad svobodu. Chci s nim neco mit. Co myslite. Vezme ode mne návrh mileneckýho vztahu? Je trapne mu to narovinu napsat?

Zajímavá 0 před 69 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Především je důležité, že by sis měla být jistá tím, co chceš. Jestli je ti opravdu jasné, že chceš s ním mít jen milenecký vztah, pak je úplně v pořádku mu to navrhnout. Je důležité, abys byla přímočará a upřímná. Jestli se rozhoďuje a nedá se mu důvěřovat, pak je možné, že by s tebou mohl založit takový vztah.

Nicméně pokud má novou ženskou a nějakým způsobem svůj vztah s ní veřejně deklaruje (například prostřednictvím fotografií na sociálních médiích), měla by sis být jistá tím, jaký je jeho postoj ke své aktuální partnerce. Pokud už s někým chodí, pak by mohlo být nepříjemné a potenciálně škodlivé pro jeho vztah, pokud by mu někdo navrhoval milenecký vztah.

Na druhou stranu, pokud je stále svobodný a zároveň si myslíš, že by mohl být otevřený takovému návrhu, pak by to mohlo fungovat.

Klíčem je dobrý a upřímný rozhovor. Měla by sis také uvědomit, že i když mu to navrhneš, může odmítnout, a měla by sis být připravená na to, že tato situace může ovlivnit vaše přátelství.

Pokud se rozhodneš mu to napsat, zkus to udělat tak, aby to znělo co nejméně jak návrh na nezávazný sex. Například, můžeš mu říct, že si užíváš jeho společnosti a že si myslíš, že jste oba dospělí a svobodní, a že by mohl být zájem o takový vztah.

Koneckonců, každá situace je unikátní a jen ty znáš všechny detaily tvého vztahu s tímto mužem. Proto je důležité, abys se při rozhodování řídila svými pocity a intuicí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Člověk má dělat to, jak cítí a ne jak to cítí jiný. Nechcete se ztrapňovat jo? Aha, hlavně že ztrapňování chlapů je v pořádku, že. Možná máte obadva stejný problem. Ani jeden se nechce ztrapnit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Řekl bych, že zde bude situace vyžadovat naučit se více odříkání, z tvé strany. Sorry, jako 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

A pokud má vážně jinou ženskou a rozum k tomu, tak ti, drahá, nepomůže, ani si ji rozkousat 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nevnucuj se, bylo by to trapné. Sama píšeš, že je přelétavý. Zapomeň na něj, takových ještě bude. Jen by ses shodila. Kdyby sám o tebe stál, dal by to znát.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Pokud Ti jde, opravdu, jenom o to „jedno“: líná huba hotový neštěstí! 😃 A, potom: za optání nic nedáš – maximálně Tě pošle do řiti, ne? 😅

Já jsem nikdy nepochopil obsah pojmu „trapný“, v této rovině: je přelétavý? Tvrdíš, že je – tak jsou dvě možnosti: je, nebo se mýlíš. Jak to chceš zjistit jinak, než že se zeptáš? Mne žádný jiný způsob moc nenapadá, jako. Buďto Tě obdělá, nebo neobdělá, jednoduché. Já nevím, mi přijdou „trapné“ úplně jiné věci, než že si nejsem něčím jist a se zeptám. 🤷‍♀️🤦‍♀️

Nemusíš se ptát, ale pak se budeš muset smířit s tím, že to je, prostě a jednoduše, Schluß. Taky možnost, proč ne, sice Sicher nebude nic s ním, ale pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Heleť, my Tě neznáme. Já, když by si baba našla (zjevně) jinýho, tak bych se s tím naučil žít, neptal bych se a šel dál. Ale to bych udělal já a každý jsme jiný. Co uděláš Ty, tak to je jen a pouze na Tobě, Ty s tím pak budeš muset žít. Zase, jako, z tohoto úhlu pohledu se mi jeví jako menší problém to, že mne bude někdo považovat za trapného (taky pro trapného každý trapný, že? A – sorry – když Ti ani nedal vědět, a tak podobně, ten trapný je, objektivně, spíš on!), než nevědět.

A ještě jedna věcná k úvaze: opravdu, ale opravdu, Ti šlo u něj, jen, pouze a výhradně, o to jedno? 😃 Protože pokud ne, tak to je zase jiný příběh, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek