Avatar uživatele
Bronzový

Ovlivňuje setkání miliardářů Bilderberg budoucnost, či nikoliv?

Ve dnech 30. 5. až 2. 6. 2019 se v hotelu u Ženevského jezera sešel tajemný Bilderberg.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Je úplně jedno, o čom mluvili... Jsou to lidé, jejichž jakýkoli krok má vliv na budoucnost. Buďto přímý, nebo nepřímý.

A nezapomeň, že i Tvá rozhodnutí mají vliv na budoucnost, v tom nejmenším případě na to tvoji.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Tak jistě se nenamáhají slézat kvůli společné partii bridge. ;) :D

Jsou to vlivní lidé a to se samozřejmě MUSÍ nějak projevit, o tom žádná. Na druhou stranu i oni sami podléhají sociologickým, ekonomickým i jiným zákonitostem, tudíž jejich vliv (jakkoliv je ZNAČNÝ!) netřeba s hrůzou přeceňovat, jak to činí různí kryptokonspirační potřeštěnci.

On i nejposlednější platfusácký bengoš při kontrole ti může nadělit PARÁDNÍ pokutu, přestože ses ničeho nedopustil a jedeš v úplně novém autě - pokud BUDE CHTÍT, VŽDYCKY si něco najde! ;) :)

A tyhle Bilderbergy, takových už bylo! Byli tu už "páni celého světa", dokonce se tak i titulovali - a KDE JSOU DNES? Najdeš o nich zmínku jen v knihách, učebnicích. Takový Traianus (za jeho císařování měla Římská říše největší rozsah) nebo Domitianus (udělil si titul DOMINUS, což značí, že všichni lidé jsou v porovnání s ním pouhými otroky) byli ve své době zajisté velmi mocní, jenže KDE jsou císařové starého Říma DNES? Většina lidí tahle jména vůbec NEZNÁ a ani štěk po nich nepesne! ;) :D :D

A s Bilderbergem to je/bude STEJNÉ. :)


Avatar uživatele
Zlatý

Jo... Možná max. budoucnost nebohého lidstva a to je tak všechno, co mohou řešit, ovšem budoucnosti jako takové nesahá celej Bilderberg ani pod kotník.

Proboha, lidi, to ještě ve 21. století existují tací, kteří na týhle zdevastovaný planetě ŘEŠÍ SVOU VLASTNÍ VELIKOST? Já myslím, že dnes i velmi malé děti vnímají a vědí, jak celé lidstvo skončíme a taky vědí, že žádný dnešní sdružení a spolky už nepomohou ANI JIM a žádnou "peaceful future" jim podobní nenažranci NEZAJISTÍ, ba naopak! A s tímto vědomím vyrůstají a dle něj také vyvíjejí svá pozdější úsilí v ohledu k prostředí- z toho všeho se sem tam vyloupne nějaká Greta švédka, ovšem ostatní vrstevníci vše pokryjí a zazdí mobilem, tečka... OPTIMISMUS UŽ NEPOMŮŽE!


Avatar uživatele
Bronzový

V každém případě je zvláštní, že existuje a přetrvává spolek vlivných lidí, kteří mají potřebu se scházet a něco tajně řešit mimo oficiální systém státnických a podobných setkání.
Někteří lidé, které znám, považují jejich vliv za velký. A třeba Karel Gott je kvůli tomu považován až za podivína. Buď jak buď, nutno souhlasit s Aliendronem a Zjentkem. Jenže bohužel nežijeme tak dlouho a z krátkodobého hlediska mohou našinci dost zavařit. Něco je v jejich jednání chorobného. Doufejme, že jim zůstává kapka zdravého rozumu.


Avatar uživatele
Zlatý

Možná ano, možná ne. Nikdo z nás netuší o čem mluvili. Třeba hráli jen domino a nemluvili o žádných jiných tématech.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4892
Zlatý Drap 3019
Zlatý led 2153
Zlatý Kepler 1835
Zlatý marci1 1656
Zlatý ivzez 1323
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1243
Zlatý mosoj 965
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.