Ovládají společnost jenom zlí lidé co se chtějí mít dobře bez ohledu na druhé?

Statistiky v nahotě odhalují pravdu o lidech a tvrdí že globálně 1 % zlých lidí pomocí násilí ovládá 99 % dobrých lidi!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
da ny

Jiná odpověď

Celkem zbytečná otázka.
Ten, kdo chce „ovládat“, naplnit svou představu, nemusí být nutně, vždy, jen zlý!!!
Ono to 1%, stále má co dělat s těmi 90%. Zatím se bez nich neobejde.
Snaží se je „řídit“ a zároveň z nich má i strach..... 😉
ZAPMNĚL jste na to, že mezi těmi 90% mají zdatné POMOCNÍKY?
Ty, kteří se chtějí mít" dobře".
SPOLUPRACUJÍ dobrovolně. Vědomě i nevědomě. Jsou „podporováni“ (třeba politici, vědci aj.).
Protože na planetě, ve vesmíru, musí být ROVNOVÁHA, vychyluje se jazýček na vahách, mezi DOBREM a ZLEM, střídavě k jedné, či druhé straně.
Tak je tomu, co lidstvo existuje na Zemi.
Tu a tam se některá společnost zničí. Zanikne.
To tehdy, když lidské vědomí, předčí lidské vědění. Potřeba uznání předčí potřebu lásky

„Panství umělé logiky je daleko větší, než se má za to: umělá logika je nemocí lidského ducha vůbec; – i největší hlupák je jí stižen; ….“
https://web2.mlp­.cz/koweb/00/04/35­/41/92/svet_ja­ko_vedomi_a_nic­.pdf

Další odpovědi
zjentek

Ano

Už jen myšlenka mít se dobře dělá z člověka ďábla a ten nepatří jinde než do pekla. Proto každý s potřebou mít se dobře dříve či později peklo okolo sebe vytvoří, aby se cítil komfortně a spokojeně. Takový ďábel může mít jakoukoli podobu například důstojná dámička ve drahém autíčku ovšem zopakujme si- primárním rysem je VŽDY pouhá myšlenka/potře­ba/chtíč mít se dobře a pozor, jde o emoci přenosnou, v náležitém pekle chce KAŽDÝ totéž. Děkuju.

paul1

Ano

Z větší části ano.