Šidlo

Ochraňujú v USA otcovia dcéry ako vo filmoch?

tí ktorí ste boli v USA, či poznáte dosť Američanov: to tam ochraňujú otcovia dcéry ako vo filmoch? platí tam, že tchán, nie tchýne je často hlavný problém pred a pri svadbe? a platí, že tchýne nastupuje pri kríze či až pri rozvode…ako to tam v reále funguje?

alebo usporiadanie rodiny záleží od štátu/pobreži­a/mesta vs venkov

Drap: dakujem, preto sa pýtam ako je to v skutočnosti…vi­dim, že čítanie s porozumením máte zmáknuté koniec irónie

Odpovědi
Drap

Nesmíš věřit všemu co je v amerických filmech.

ivzez

Nevím, jak otcové ochraňují dcery v amerických filmech,
ale věřím, že všichni otcové své děti včetně dcer chrání.