zjentek

Otázky kterýho typu považujete za zvlášť komplikovaný pro odpovědi?

Otázky a odpovědi… u kategorie budu trochu váhat..

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty od annas. Dokonce mě donutí i přemýšlet.

Další odpovědi
led

Váham s odpoveďou, čo je komlikovanejšie
otázka, nad ktorou treba rozmýšľať, alebo
otázka, ktorá má nekonečné množstvo riešení, ako napríklad práve táto https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazky-kteryho-typu-povazujete-za-zvlast-komplikovany-pro-odpovedi

annas

Nedá se jednoznačně odpovědět. Komplikované otázky jsou často ty, které jsou nepřesně či nešťastně formulované,,, často bez dalšího kontextu.. Někdy opravdu rozhoduje kategorie.

Je rozdíl mezi dotazem, který vyžaduje odbornou odpověď v souladu se zákony, pravidly atd. a dotazem, u něhož jde spíš o názor, který je subjektivní.

U názorových mně často vadí, že tazatel má svou představu a nepřijme jiný názor.
.
Jak mám uvedené v profilu, vkládám otázky, často citáty, přísloví atd., porovnávám si svůj názor. Těší mě, když někdo odpoví, zamyslí se – děkuji za to..

Myslím si, že ve správně položené otázce se pro znalce již částečně skrývá správná odpověď.

Vadí mně otázky začínajíci PROČ. Nejde o zvídavé otázky dětí.

Např. Proč mě kluk nechce? Není vhodnější, co udělat pro to, abych kluka získala? Beru, že je vkládají mladí, ale platí to i u jiných dotazů.

Každý jsme jiný, takže se dá leccos u dotazů překousnout, pokud dotyční reagují slušně.

Odpovím, pokud vím, někdy záleží i na tom, jak pochopím.

Drap

Myslím, že nejsou takové otázky, jen správnost odpovědí může být problematická.

aliendrone

TY OD ANNAS!! Nejenže nutí přemýšlet (souhlasím s Keplerem, ale to bych udýchal), ale ona není troškařka – rovnou si z jedné udělá 2 až 4 (stejně výživné :D :D)!! Na seriózní odpověď prostě není síla. A něž abych napsal nějakou nepřesnou/nevýs­tižnou, to obvykle radši přeskočím. :D :D :D

Ale když už jsem tom, nebyl bych to já, abych si nerýpl – copak asi má „annas“ za browser, když jí nezobrazuje sajtový tip:

„Nedělejte otázku příliš složitou s mnoha dílčími dotazy.“ ;) :D :D

Anebo jde o zlovolný MEGAZLOČIN > ANNAS NEDODRŽUJE PRAVIDLA?!?!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ivzez

Asi nejčastěji tu odpovídám v oblasti práva. Obtížně se mi
odpovídá na otázky s minimem vstupních informací
a s nesprávnými termíny či obraty (může být více možností).

Emefej

Nejkomplikovanější je pro mě tahle: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-ve-vane-spunt