afro.minerva

Otázka spíš pro pány.

Jaké ženy se vám líbí? Štíhle, silnější, drobné, vysoké, chytré, dobré kuchařky, ambiciosní, spíš pro domácnost…?

Jak by měl vypadat prototyp dokonalé ženy z vašeho pohledu?

Nejlepší odpověď
quentos

jak uvádějí kolegové, je to věc vkusu, u každého jinak. Já jsem vždy byl na drobné a křehké, nejlépe tmavovlásky, společenské, vtipné a s nimiž se člověk nenudí; ale to hlavní, co mě vždy osloví, je nedefinovatelné charizma, které mě může zasáhnout i od úplně jiného typu ženy, než jaký jsem jmenoval.

Další odpovědi
Pavel1212

Taktéž – každý má rád jinou. Kuřák třeba kuřačku. Kdyby bylo podle mého, tak nekuřačku, ať umí vařit, postava o něco menší jako já. Měla by být sportovec a mít smysl pro humor. 🙂

Michal

Každému se líbí jiná a sleduje jiné partie.Já mám rád ty „obyčejnější“,které umí vařit a starat se o domácnost,ale taky se umí obléknout do divadla a mají přehled o dění ve společnosti.Co nesnáším jsou tlusté ženy,které doslova žerou,chlastají pivo a myslí si, jak jsou nekonvenční.

Jakub

Každá žena je svým způsobem krásná. Je potřeba najít toho, kdo tu krásu v ní objeví.