Heřman

Otázka pro ty kdo tomu rozumí a nebo kdo stím má zkušenost.

Mám mobil Sony Ericsson G502 a POZOR! Mám vyčerpaný FUP limit, v mobilu mán dva web prohlížeče (web'n'walk, Opera mini) a v Opera mini mě internet funguje ale v web'n'walk nejde proč. Když se připojim na net přes notebook tak co utáhne net je dropbox, gmail asistent, aplikace na ploše a aktualizace v PC ale v žádném z 5 prohlížeču se nenačte žádná web stranka proč. Internet jde jen když si navýším FUP limit který jde 15–20 minut.

Nejlepší odpověď
www

Snad jsem otázku správně pochopil 😉.
Tedy: Vyčerpaný FUP ti velice sníží stahování a tím i načítání stránek (je to také stahování) z netu. Každý prohlížeč má jiné systémové nároky, proto to vypadá po vyčerpání FUP u různých pohlížečů jinak.
Jak uvádíš – navýšit FUP a ještě bych dodal, na stránkách nepoužívat „zobrazit klasicky“.

Další odpovědi
Johny_r

Opera Mini tahá stránky přes vlastní server, který je komprimuje a zmenšuje tak datovou náročnost přenosu. Tam bych viděl důvod, proč narozdíl od jiných prohlížečů funguje.

lukas.zmizik

mozna tomu trochu nerozumim, ale pouzivas internet v mobilu, neco jako ma O2 za 40 korun tydne? on je to zaprve strasne pomaly net a je limit FUP tusim ani ne 100 MB, kdyz si navysis FUP, zase se ti navysi jen o par MB a pak ti rychlost klesne na tak nizkou, ze nemas sanci nacist jakoukoli internetovou stranku – maximalne nejakou jednoduchou – pro mobilni telefon…

kdyz uz se pripojuji na gmail pres mobil, prepnu to kvuli datovemu objemu na zjednodusenou http verzi

a delat aktualizace windows pres mobilni internet je nesmysl nejvetsi, kdyz si predstavim, ze jedna aktualizace muze mit klidne i 500 MB, tak to mas 5× precerpany FUP