afro.minerva

Otázka pro quentose…

Milý quentosi, já jsem snad napsala, že jste zastánce zneužívání detí?

Dodatek: nenapsala. Já jsem napsala, že jste očividně zastáncem pedofilie. Sám říkáte, že pedofilie a zneužívání dětí jsou dvě různé věci. Já s vámi v tomhle ohledu nesouhlasím. Když si chce někdo za.ukat s dítětem, protože ho sexuálně přitahuje, tak to je samo o sobě apsotutně nemorální a společnost by to měla eliminovat. Ale váš pohled na věc je váš pohled. Já se na to dívám jako matka, která má dítě, které by chtěl ten pedofil o.ukat.

Takže pokud mi říkáte, že mám líp číst, tak líp čtete vy.

Mimochodem mne docela zaráží váš postoj k pedofilii obzvlášť, když jste učitel. Mnoha rodičům by vadil i homosexuál učitel (jako že mě ne), ale pedofil učitel… Tak se zkuste ve škole rodičů zeptat…
Doplňuji:
Otazka byla uzamcena, protoze se jedna o typicky príklad pro vyuziti pole Diskuze k otazce. Pokud chcete k tematu dale diskutovat, tak vyuzijte teto moznosti v casti DISKUZE K OTAZCE.

administrator Odpovedi.cz

Odpovědi
anonym

pro afro.minervu:

http://letecka­posta.cz/353143497

quentos

Už Vám říkám asi pošesté, že pedofilové děti nešukají. Ti by dětem neublížili, to se s ním radějí pomazlí a jdou si někam „ulevit“. A těch, kteří přece ano, je takový zlomek, jako byste měla se zneužíváním dětí spojeny třeba instalatéry (instalatéři prominou, byl to jen příklad).
P.S. Já měl třídního učitele homosexuála po osm let a nemohli jsme si stěžovat, ba naopak.

afro.minerva

To je váš názor. Já mám názor jiný. A je mi putna, že si jde ten úchylák někam ulevit.