Shoehardt

Otázka pro pamětníky: jsou dnes otázky fádnější, než zde byly v počátcích těchto stránek?

Volně navazuji zejména na před chvílí smazanou otázku Keplera ohledně některých uživatelů.
.............­.............­.............­.............­.............­.............­..............

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co přesně za fádní považujete.

Už jsem zde uváděla, že v roce 2011 či 2012 patřily Odpovědi mezi nejlepší stránky na internetu. Dokonce předčily Poraďte.

Teď už to určitě neplatí.

1. Hodně otázek se opakuje, i když jsou často v minulosti u odborných dotazů vyčerpávanější odpovědi než v současnosti.

Samozřejmě netýká se např. dotazů z práva či jiných , u nichž došlo ke změně.

Jenže většina uživatelů považuje své otázky za jedinečné.

2. Názorové otázky – ty se mění spolu s přiícházejícími uživateli, i když se domnívám, že neznám uživatele, takže se mohu dovědět víc i v archivu. Více hlav, více rozumu.

3. Nevím, čeho se Keplerova otázka týkala.

Takže jen obecně. Objevují se zde uživatelé, otázky různého druhu, občas i nesmyslné. Staří uživatelé odejdou, noví přijdou … takový je život – někdy je líp, jindy hůř nejen na Odpovědích.

Další odpovědi
Drap

Projdi si archiv otázek a můžeš posoudit sám. Která otázka je fádní a která ne? Každý to bude posuzovat jinak.

autacek

Vzhledem k zdejším pravidlům, že na otázku která již zazněla se nemůžeš zeptat znovu, i kdyby již nebyly původní odpovědi aktuální, se nesmíš vývoji a postupné místní degradaci divit.