Kepler

Otázka pro muže: jak hluboká by mohla být vaše láska k ženě?

Nejlepší odpověď
Reganois

Doplňte jinou možnost

Těžko odhadovat. Důležité je, aby byla vzájemná.

Další odpovědi
Drap

Doplňte jinou možnost

Záleží na tom jak ke které.

zjentek

Doplňte jinou možnost

To je otázka pro ženy, muži toto neovlivňují. Jsi rád? (;

hapiky

Doplňte jinou možnost

Lásku nelze „ohmatat“, ale její důsledky jsou dobře znát. Proto je těžké říci, jak hluboko a kde vůbec se nachází.
Musíme si vystačit s konstatováním, že je to kromě jiného mocná čarodějka.

Kelt

Tak okolo 15 - 20 cm

Až na doraz, pokud to orgány a láska dovolí.

Rocker

Nehynoucí, až za hrob

Arne1

Tak okolo 15 - 20 cm

Rokio

Doplňte jinou možnost

Já se nikdy neožením. Mám jiné priority. Mezi ně patří například zabezpečit materiálně rodinu, stát se bohatým, pomáhat youtuberům a práce.

Lukáš Rusek

Dokud se mi žena nezprotiví

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.