fira

Otázka pro Kerberus.

My máme ve vládě komunisty?Mohl bych dostat odpověď kdo z nich to je?Dnes už komunisté nemají žadnou moc a proto se jich není třeba obávat.Stačí když se podíváte na volební preference.
Doplňuji:
Možná že je tam pár bývalých komunistů ale ve vedoucích funkcích žádný a ti co tam jsou nemohou o ničem rozhodovat.A Nečas jasně deklaroval že s ksčm spolupracovat na ničem nebude.Lidi jeho vládě věří a pokud by je v tomto ohledu zklamal tak by se příštích volbách nechytal.Toť můj názor.

Nejlepší odpověď
annas

Firo,snad mi nechcete tvrdit,že v naší vládě není žádný komunista,myslím tím člověka,který buď byl komunistou a nebo člověka,který to má v palici stejně rozhozený. No tedy závidím Vám Vaši bláhovost, Vy věříte tomu,že v naší vládě nikdo takový není?I?I
Doplňuji:
Snad máte pravdu,já se jen obávám,že tam jsou,jen jsou překabátěný a je těžké je rozpoznat,bohužel jsme jim měli po revoluci vytetovat značku na čele.To jen takový nápad pro příště.

Další odpovědi
Bumbes

Většina politiků a papalášů jsou bývalí „soudruzi“ „kandidáti“ nebo „angažovaní svazáci“. Takoví ti největší „kapitalisté“ bývali kdysi nejhorší rudí funkcionáři. Po revoluci honem převlékli kabáty do modra, využili porevolučních zmatků a rozebrali si (rozkradli) socialistický majetek a nyní jsou z nich ti nejkapitalistič­tější podnikatelé.
Liberec je bašta takové „modré“ smetánky. Díky mé pracovní specializaci (management ve stavebnictví) znám mnoho takovýchto „čistých“ osobně. Dokonce bych mohl i jmenovat konkrétní pány, kteří se mě neúspěšně (i výhrůžkami) snažili lanařit do partaje a nyní „hulákají“ hesla ODS.

annas

Annas = Kerberus.

anonym

Pro fira- Závidím vám,to vypadá,že jste byl opravdu dlouho pryč.