Illines

Otazka pro boha?

Predpokladejme,ze by byla moznost,dat jednu otazku bohovi,takovou co vas zajima a odpoved neprichazi?Ale buh by chtel i tvou odpoved na jeho otazku-popis jednym slovem tvuj zivot?Po pravde mne to jen tak napadlo,i kdyz se to zda lehke byla bych asi s toho vedle.A co vy? Prosim,nepiste,ze buh neni atd.je to jen k zamysleni.Dekuji

Nejlepší odpověď
Andělé

Můj život bych popsala slovem „růst“.

Další odpovědi
Drap

Tak otázku nebo odpověď. Otázka pro Boha by měla směřovat k němu. Nikdo z lidí ji nedokáže odpovědět.
Doplňuji:
Bůh má rád ateisty, protože ho neotravují svými problémy.

mosoj

Podvod !

anonym

Poďme.

Lebo počítam, že keď príde (pripusťme, že existuje), tak to mám spočítané.
Pre ten prípad mám zbalené (všetky veci vyrovnané, ako na duši tak i materiálne), nezabudol som ani na Radu Jarku Nohavicu – kartón cigariet a fľaštičku.

jirkajirka

Nikdy bych nechtěl být Bohem. Miliony lidí by se mne denně ptali nebo něco chtěli, aniž by se to snažili vyřešit sami