Zvědavý

Jsem-li na nemocenské a žiji v panelovém domě a přijde kontrola, musí zvonit i přímo u bytu nebo jen u domovních dveří?

Otázka ohledně nemocenské a kontroly

Když jsem na nemocenské a žiji v panelovém domě a přijde kontrola, musí zvonit i přímo u bytu nebo jenom u domovních dveří ? A pokud stačí, že zvoní jenom dole a nedozvoní se co se děje pak ? Musí kontroly shánět přímo u bytu ? díky

Otázka ohledně nemocenské a kontroly

Odpovědi
ivzez

Musíte mít funkční i domovní zvonek.
Máte v domě alespoň nějaké tablo, kde
by kontrolor mohl zjistit, kde máte byt?

Ještě mne napadá možnost požádat ošetřujícího
lékaře, aby k adrese připsal, že je potřeba zvonit
na zvonek u bytu a/nebo i telefon.

Podle mne neleze kontrolorům nařídit, aby se v případě,
že se nedozvoní na domovní zvonek, pokoušeli nějak dostat
do domu a vyhledat konkrétní byt.
To by také mohli před domem stát několik hodin,
než by šel někdo ven nebo dovnitř.

Arne1

Kontroloři tě potřebují fyzicky vidět, ne jenom s tebou mluvit po domácím telefonu. Jak zařídíš aby se na tebe dozvonili je tvůj problém.