Otazka-kdo je silnejsi???

filosof ci psycholog.Psycholog podle me konci diagnozou a pokud se k nemu dostane filosof a tak je to na povaznou.A co myslite vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Tenhle rébus je nad mé síly.

Další odpovědi
annas

Psycholog hovoří s lidmi třeba o problémech v rodině, v zaměstnání apod. Zabývá se lidskou psychikou.
Filozofie je zcela jiná věda, kteří řeši např. jak vznikl svět, jaké v něm má člověk postavení, co je prvotní – hmota, duch atd. Filozofie řeší všeobecnější problémy.
Takže psycholog a filozof nemají moc společného.

Michal

Filosof,ten se dobere dál.

standa

Vůbec této otázce nerozumím, což ale není na pováženou… a nebo jo? 🙂

alexandra

Nemtudum