Vitek04

Myslíte, že je pozdě, když jsem si v 15 letech ještě nenašel holku?

Dobrý den, za měsíc mi bude 15 a pořád jsem si nenašel holku a mám furt takové vyčitky, že je pozdě. Můžu se zeptat myslíte, že to je pozdě nebo teprve začátek ? A ještě mám takový problém komunikovat s cizími lidmi a dívat se jim do očí to mně hodně schazuje při kontaktu s nějakou cizí holkou nevíte jak poradit. Slyšel jsem, že existují drogy, které zvyšují komunikavost a nebojí te se ničeho např. extáze ale to by byla moje krajní možnost jak to řešit jinak a je pozdě nebo je to v pohode ?

Otázka je v popisu otázky děkuji :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

V pohodě nebo začátek

Není pozdě a uvidíš, že to bude lepší. Nejsi sám a neboj se dívku oslovit. Jen se prosím ,,nedopuj" nějakým svinstvem (omlouvám se za takový výraz, ale sedí), to ti nikdy nepomůže, naopak.

Další odpovědi
Edison

V pohodě nebo začátek

Pokud takhle přemýšlíš, tak máš ještě spoooousty času, bo jsi ještě nedospěl. Hlavně osobnostně.

Gonfaloniér

V pohodě nebo začátek

Nebuď vůl! Ty si v 15 myslíš, že je pozdě, od kolika chceš mít holku, od 11?
Život se netočí jen kolem toho, nemusíte být promiskuitní hned, jak to zákon dovoluje. Máš celý život před sebou, je ti 15 bože. Pozdě na co jako vůbec? To si myslíš, že když teď nemáš holku, tak už jí nikdy mít nebudeš?
I když jsou holky z větší části rádodajky, tak přesto se dnes najdou i ty slušné, které začínají s randěním a těma dalšíma věcma až poznají někoho s kým by si to opravdu dokázaly představit až trochu vyzrají a zmoudří, podobně jako muži kolem nich. A to často bývá až tak po 18. i 20. věku.

S mluvením to chce jen praxi, postupně se zlepšíš. Na drogy se vykašli, ty ti v ničem nepomůžou. To si myslíš, že ti nějak změní osobnost, pomůžou ti, abys byl v něčem lepší?

Jestli ti nezbývá poslední měsíc života, tak nemáš pozdě na nic. Totéž bych řekl i kdyby ti bylo 18 nebo třeba 22.

quentos

V pohodě nebo začátek

… a na co přesně by mělo být „pozdě“? Mně je o 21 víc, taky jsem ještě neměl vztah a nemyslím si, že je „pozdě“. Nám mužům netikají žádné „biologické hodiny“, kvůli kterým ženy obvykle zaručeně skočí po tom největším hajzlovi v okolí a pak se diví…

Drap

V pohodě nebo začátek

Máš ještě spoustu času. Nikam nespěchej. Ona se nějaká objeví, a třeba nebudeš muset níc ani hledat. Příjde sama a třeba právě ta pravá.

marci1

V pohodě nebo začátek

Samozřejmě, že není pozdě. Vytrvej! Ona se objeví zničeho nic, až to ani nebudeš čekat. A na nějaké sebezničující „podpůrné prostředky“ rychle zapomeň. 🙂

elkon

V pohodě nebo začátek

Co myslí druzí, není důležité, máš celý život před sebou. Jen se neuzavírej do sebe. Venku běhá mnoho pěkných holek.

Dochy

V pohodě nebo začátek

Na drogy se vys.. Ty Ti nepomůžou, jen Tě zničej. Doporučuju nějakou (téměř jakoukoli) společenskou aktivitu aby ses trochu „společensky“ otrkal. (já bych doporučil nějaký kolektivní sport, ale sám musíš vědět co je vhodné pro Tebe)

Jan Kunčar

V pohodě nebo začátek

Určitě není pozdě.

Vitek04

Dobrá tak děkuji :) Mám hodně málo sebevědomí, které mně vždycky potopí a nevím jak ho zvednout to je jediný problém ale děkuj za ohlas ! :)

anonym

Taky jsem měl dříve malé sebevědomí. Tak to u chlapů někdy je a není to ostuda. Pochybovat sám o sobě není špatné, jen se to nesmí přehnat. Ženy jsou lidé jako my, mají stejný stud :)

Dám ti tip: Věnuj se tomu, co tě baví (sport, četba, filmy…) a uvidíš, že v rámci zájmu nějakou náhodně potkáš a budeš šťastný. K pocitu štěstí, že ti žádná chemie nepomůže. Buď trpělivý, mysli optimisticky, ve tvém věku, ba ani později není nic nenormálního, když nemáš holku, naopak je to časté. Hodně štěstí!

Vitek04

Víš v čem je hlavní problém ? Možná to není sebevědomí, že bych si nevěřil ale moc se stydím a bojím. Bojím se oslovit cizí holku která se líbí s tím mám největší a proto si potom, že už jsem zase zaplýtval časem a lituji toho, že jsem ji neoslovil moc se toho bojím nevím proč a štvě mně to :(

anonym

Rozumím, vždy je první krok těžký. Ale nemysli na to, nemáš co ztratit, začneš pozdravem, pochválíš pěkný náramek a ono už to jde tak nějak samo. :)

Vitek04

Ok díky :) @Markusei

Gonfaloniér

Zvyš si ho. Dělej něco takového, abys na sebe byl pyšný, něco v čem se ti bude dařit, nějaký návyk. Začni posilovat a hned ze sebe budeš mít lepší pocit.
Projeď i internet, rád jak si zvýšit sebevědomí je dost.
Hlavně kašli na názory ostatních, buď svůj a nepodhodnocuj se. V tom je hlavní problém se sebevědomím.

Vitek04

Děkuji za rady :) Moc si toho vážím a dává to vše smysl děkuji. Jen to chtělo rozsvítit světlo