Kuře

Osmák Degu

Dobrý den, přemýšlím nad koupí Osmáka Degu, je to moc krásné zvíře! Když tak brouzdám internetem, je tam napsané, že Osmák potřebuje nejméně jednoho dalšího " kamaráda, je to pravda? Jaké pohlaví byste mi případně doporučili? Je sameček lepší než samička? Předem děkuji za odpověď =O) ---- Mohli byste mi případně doporučit nějaké malé hodné zvířátko které nekouše a v noci nějak extra nehrabe? Moc děkuju!
Doplňuji:
P.S.: Jo a taky aby se dalo chovat v bytě ( v kleci )

Nejlepší odpověď
Drap

Kup si medvídka mývala

Další odpovědi
lexx

Děcka známého měly osmáka v jedné kleci s křečkem a jakž-takž se snášeli, klec byla velká, 3-patrová a každý měl svůj domeček. Jestli byli oba samečkové to nevím.