jirka F

Opravdu prezident Zeman pil tvrdší alkohol?

Slyšel jsem akorát o té Becherovce, že ji pil.

zdroj obrázku: Pixabay

Nejlepší odpověď
Pepa25

a) určitě

I Becherovka je tvrdší alkohol (38%)

Další odpovědi
Drap

d) mám jinou odpověď

Nikdy jsem ho pít neviděl. Všechny informace mám a nejen já, ale i většina společnosti pouze z toho co nám předhodí media. A jak známo, našim médiím se věřit nedá, Takže nelze určit, jen se dohadovat. Miloš zeman mohl být alkoholik desítky let, ale media to začaly vytahovat když se jim to právě hodilo, další možností je, že je téměř abstinent a média díky své práci z něho udělala před národem alkoholika, Poslední možností je, že pij a vždy pil jako většina ostatních. A teď si vyber.

orwell

a) určitě

Viděl jsem video – rozmluvu s Havlem, kde ho nabádá k tomu, aby se choval jako státník a prezident a aby se stále neobracel na Klause, co on na to. A mj. se tam SÁM zmiňuje o tom, co toho vypil 🙂 Vřele bych doporučoval všem Havlovým příznivcům tohle zhlédnout. Vůbec nejde o pití alkoholu, ale aby viděli, kdo nám tady vlastně vládl.
Ono s tím alkoholem je to různé. Někoho zlikviduje během krátké chvíle na těle i na duchu, někteří mají velkou odolnost a dokážou i pod parou podávat neuvěřitelný výkon. Učil mě kdysi jeden kantor na SŠ tech. kreslení a deskriptivu, který chodil do hodin téměř stále pod vlivem. Ale tak dlouhou rovnou čáru na tabuli nikdo z nás nedokázal udělat ani ve střízlivém stavu. Na jeho duševním výkonu to nebylo moc znát, i když se někdy opíral křídou o tabuli, aby neupadl.

elkon

d) mám jinou odpověď

Nehlídám jej a je mi to jedno.

paul1

a) určitě

zjentek

e) nechci odpovídat

No NEASI! vždyť to byl násoska jaxsfiň! Na vysočině pěkně v dece zabalenej, v houpacím křesílku, s knížkou a hlavně NADRANÝ jak žok! Rádoby bohém, ovšem podle mýho by se více hodil ku nám na Urx za cypa (nebo maskota cypa, bo z Urxa nám zrobili muzeum), tam by se jistě našel. E é, kavárna, to není nic pro Miloše! Sbohem, soudruzi.

JežíšKristus

a) určitě

Několikrát to sám deklaroval. Občas byl i v televizi opilý. Vzpomeňme na slavné korunovační klenoty a „virózu“.
10× horší alkoholik než Vašek Flaška Havel.

Pepa25

Drap: pokud media někoho citují, tak problém není v médiích: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/milos-zeman-konzumace-alkoholu.A171005_165­854_domaci_fer
>>Informace ale posléze vyvrátil sám Zeman na závěr své tiskové konference v Ústeckém kraji. „I když o mně mluví Lidové noviny výjimečně příznivě, jejich informace je, jako obvykle, nepravdivá,“ reagoval prezident. „Není pravda, že bych přestal pít alkoholické nápoje. Piji je dál s neutuchající chutí,“ prohlásil Zeman. <<