Beatrice

Jaká je cena opravy displeje u iPadu?

Ahojky :) Mám Ipad 3 a už několikrát mi spadl na zem a praskla mi obrazovka. Kamarád mi doporučil nějakého jeho známého, že mi to vymění a ještě velice levně, ale potom to sklo praskalo ještě víc. A tak jsem se teď rozhodla, že bych to asi nechala dát spravit do Isetos, ale zajímala by mě cena. Nevíte někdo?? Předem děkuji :))

Nejlepší odpověď
beer

Tady máš ceny u Techmax – záleží, zda se jedná o výměnu krycího skla, nebo displeje http://www.tablety-servis.cz/opravy-apple-ipad-3/

Další odpovědi
anonym

Zřejmě Ipad ´funguje´ (display), takže je prasklé dotykové sklo – výměna cca 2.500,– (včetně ND). Pokud je prasklý skutečně i display, počítej cca dvojnásobek.