d-a-m

Neexistuje nějaká aplikace na opakované vytáčení telefonního čísla, které je frekventované, tedy často obsazené?

Opakované vytáčení telefonního čísla

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li je nejak možné opakovaně vytáčet obsazené telefonní číslo. Jestli na to např neexistuje nejaka aplikace. Použitelné např když si chci objednat nějaké jídlo na čísle, které je velice frekventovaně vytáčeno. Díky

Odpovědi
Mc Merkurion

… dyť to je v nastavení každýho telefonu, vytáčet, dokud volaný nezvedne …