Avatar uživatele
Heřman

Mám mobilní telefon a nevím co sním mám udělat jestli vyhodit, prodat a nebo prodat na náhradní díly.

Popis: Sony Ericsson G502, 2 roky starý, někdy se sám vypne, nejde volat do jiných sítí než je SIM karta, internet a posílání SMS funguje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Heřmane, já měla telefon Nokia a operátora T-mobile. Telefon byl prudce samostatný a i na psacím stole se mi sám přepínal na různé draze placené služby. Nakonec mne to natolik vytočilo, že jsem nechala zablokovat vytáčení speciálních telefonních čísel a problémy naráz skončily. Mobil od té doby nechodí sám dokonce ani do videí, ani do map. Do té doby to „prý“ bylo vadou telefonu. Od té doby ale nemusím nikomu platit nehorázné částky za „hovory“, které jsem nikdy neuskutečnila. Již se mi neopakuje zablokovávání čísel, blokování tlačítek, zablokování mobilu, prostě nic. Je s tím vším naráz pokoj. Zašla bych asi do nějaké prodejny Sonny Ericsson a zeptala se na možnosti reklamace funkčnosti mobilu. Bohužel, jsem už opakovaně slyšela, že nové mobily jsou vyráběny tak, aby jejich životnost skončila zároveň se záruční dobou.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek