Avatar uživatele
Jenda K.

Poradíte s problémem kvůli vyzvedávání MMS u OneNet Vodafone.cz?

Mám asi 3 roky zakoupený přes aukci mobilní telefon Samsung galaxy S7 dovoz s USA (původně pro Verizon wireless provider), ROM je originál. Všechno funguje dobře až na MMS: projevuje se to tak, že já nemohu nic odesílat (což by mi až tak nevadilo, tuto funkci jsem vlastně nikdy nepoužíval), leč ani pořádně přijímat. když mi jednou za kvartál dojde zpráva z libovolného čísla tak jenom vidím ve zprávách „Nepodporovaný formát“, ikona pro stažení, která nic nedělá, asi 5 dnů později dojde nová zpráva kde jsou místo diakritiky jsou otazníky, to se nakonec dá rozluštit, už jsem kvůli tomu měl několik problémů a jak vidím, dokud to nevyřeším, tak se budou opakovat. Proč tedy poprvé nevidím a později ano?

Když jsem volal na podporu vodafone, nebo šel na pobočku, tak mně jenom odbyli, „vy máte firemní tarif, to musíte přes vašeho administrátora“ což je jeden kamarád, který se nedávno odstěhoval na druhou stranu ČR, dokud jsme ještě bydleli v jednom městě, tak se na to díval a nic nevyřešil, není žádný expert na mobily, protože tomu také sám houby rozumí. Díval jsem se do nastavení „APN přístupové body“ kde mám položku „internet“, musím tady mít i druhou položku „Vodafone MMS“? Když jsem to vytvořil, tak je možné přepínačem mít aktivované jenom jednu volbu. Takže znamená to, že buď mám mobilní data a nemám MMS, nebo naopak? A proč mi nedojde normální SMS s kódem pro vyzvednutí online? Jsem z této situace už celkem zoufalý, pomoci se nedovolám, sám už nevím jak dál. Nebo si mám koupit jiný telefon? Sám sobě MMS nemohu poslat, z internetu se to už deset let nedá, takže ani nevím jak zkontrolovat správnou funkčnost. Zrovna teď jsem v takové opožděné zprávě měl informaci k nástupu do nového zaměstnání. ☹

--
One net (vodafone) vyzvedávání MMS
 –

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1269 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek