lenkaacer

Asi jako většina,používáte mobilní telefony.Jakého máte operátora a jak jste s ním spokojeni?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

T-Mobile už od dob jeho vzniku, dříve Paegas.
Jsem spokojen.

Další odpovědi
quentos

T-Mobile už bezmála deset let a spokojen jsem velmi

BEAES

Začínala jsem Pegasem, nyní T-mobil, mám i Vodafone a O2. Vyhovují mi všichni.

Elk

Máme s manželkou O2 a jsme fakt spokojeni, navíc volání mezi sebou zdarma a do O od 19.00 do 07.00 a o sobotách a nedělích do O2 zdarma, takže O.K.

Jahoda

Mám O2. Chci Vodafone. Přemýšlím o tom delší dobu.

Mousinek

Tí-mobajl

janek66

T-Mobile.Kde jiní končí,já s ním volám dál.Jediný operátor který má u nás v práci signál i v suterénu a ve výtahu.

iceT

Pausal O2 aspekt,mam i internet a jsem spokojena.

Mili @

já mám T-mobile s tarifem Mých 5 za 300,– a těm 5 můžu volat celý měsíc za 60 kaček a máme to mezi sebou tak rozdělené, že se jen prozvoníme a víme komu volat…
taky jsem s tím spokojená!

hanulka11

my máme celá rodina vodafone a nemá to chybu mám to na paušál a 40minut volání zdarma do stejného operátora a sms jsou za pár haléřů

Michal Kole

Já, Máma, Táta máme O2

Já mám kredit O2 TXT
Máma táta mají paušál

Neguš

Používám už cca 8 let Vodafone.Jako samozřejmost beru to,že je nejlepší ve všech oblastech(SMS,MMS­,volání,servis ap­.)

gnr54

Já mám T-Mobile 8let a teď mám od T-Mobile internet.Jsem spokojená.

wijan

Mám už řadu let Vodafone a jsem s ním spokojena – např. když jsem byla na rekondičním pobytu (penzion na samotě v lese), dovolala jsem se bez problémů, ostatní měli vytipované stromy příp. jiná místa (např. včelín), protože pouze tam měli signál.