škubánek

One direction – koho z nich máte nejradši?

Koho z nich máte nejraději já osobně Harry Styles a Louis Tomlinson :*

Odpovědi
Teky

Harry Styles

Natty*

Harry Styles

Doplňuji:
Popravdě se mi moc nelíbí a ani jejich písničky neposlouchám. Když už, tak mi je nejsympatičtěj­ší Harry…

kapka

Liam Payne

Tuhle otázku jsem jeden čas od dcery dostávala cca 7× týdně, takže jsem si nakonec byla donucena vybrat. Liam mi připadal takovej nejobyčejnější, takovej normální kluk. Kdo mi naopak moc nesedí je Zeyn. Jejich písničky se mi líbí.

Tobbynka

Zeyn Malik

Beny

Louis Tomlinson

chachar1922

Ani jednoho. Neposlouchám tuhle hudbu.