One direction

Mám dotaz nevíte kdo je z one direction gay nebo bisexual myslim jako že doopravdy ne jenom že se oblíka divně tak je gay prostě že doopravdy je gay nebo bi

Odpovědi
kapka

Takže drbíky, drbíky? Prý je gay Louis, údajně má ve smlouvě, že se nebude fotit s Harrym, jakože jen oni dva spolu, právě proto že si fanynky myslí, že je gay, tak aby měly míň důvodů si to myslet. Takže stejně jsou to jen spekulace, on by se k tomu stejně nesměl přiznat podle smlouvy.
Teda já si připadám, jak nějaká bába pavlačová teď. :D
Zdroj: moje dcera, ta to trochu sleduje, co se kde šustne. :)

Marťa :)

Gayové jsou úplně všichni! :D tak nelidský pištící ton může vydávat jen gay…