popcorn

je to pravda ze one direction busdou mit koncert v čr?

ahoj lidi zajimalo by me jestli budou mit one direction koncer v české republice? kdyz tak prosim vas informace ohledne vstupenek cene a kdy to bude předem dekuji moc mi na tom zalezi

Odpovědi
Moniccc

Taky jsem o tom někde četla. Ale četla jsem, že až v roce 2013. To je ještě fůra času! :) Do té doby je můžeš klidně i nenávidět :D Sleduj jejich oficiální stránku nebo stránku na fcb a tam se to určitě dozvíš! :)

HannaFux

Jo měli by tady být. Prý informace o koncertu zveřejní až v srpnu. Hanna