Arisu

On je čerstvě po rozchodu, já ho chci

Ahoj, seznámila jsem se s jedním klukem. Je moc fajn, máme společné kamarády, máme si o čem povídat. Často si píšem, líbali sme se. Řekl mi, že je pouze na vážné vztahy. Taky chci vážný vztah. Ale on je čerstvě měsíc po rozchodu a řekl mi že zatím nikoho nehledá. Ale že si myslí, že si k sobě časem cestu najdem. Mám čekat, až se z toho dostane z toho rozchodu, nebo mám jít dál?

Nejlepší odpověď
Damiana

Já jsem děsná konzerva. Líbání beru tak, jako že ti dva už spolu chodí. Možná jsi mu měla dělat větší fóry, podle mne moc dobře poznal, že tě nemusí nijak extra uhánět a má tě na háku. Dala jsi mu evidentně hodně najevo svůj zájem o něj, jsi moc svolná a tak se nemusí snažit. A to chlapíky obvykle u žen dost odrazuje. Vezmou co dostanou – proč ne? Ale vážit si takové dívky a budovat s ní vztah asi příliš chtít nebudou… Líbala se hned se mnou, visí na mě – v překladu: Stíhačka, kterou může mít kdekdo. A to není moc přitažlivé…
Nech ho být. Zkus být trochu víc nedostupná, ale jeho společnosti se přitom stranit nemusíš. Jen nebuď pořád k dispozici. Dělej trochu drahoty, překvap ho něčím, co ho dostane – obvykle zabere něco, za co tě může obdivovat nebo co ho baví. Zkus mu být kamarádkou a zkus ho nejdřív poznat. Dej šanci i jemu, ale nech si nějaká ta svá tajemství…
A jestli je skutečně po rozchodu (a není to jen jeho taktika, jak být pro ženy přitažlivě zdrcený láskou), netlač na pilu. Zlomené srdce vyžaduje čas.

Další odpovědi
Alesh

On má rozum, ty ne. 🙂

Prostě nemáš moc dobrou pozici. Chceš-li si jen užít tak do toho jdi, za chvíli tě stejně ale vykope, budeš zkrátka jen „vyprošťovák“. Když budeš čekat, nejspíš tě to přejde a nebo se zkrátka už nesblížíte. Prostě tady je každá rada drahá. Jinak musím ocenit jeho férové jednání.

RyuzakiKate

Vyčkej, buď pro něho kámoškou, oporou, aby s tebou přišel na jiné myšlenky a třeba to půjde samo… Hlavně netlač na pilu, nech ho volně dýchat, jen buď zkrátka milá.

pizlicka

casto si pisete,LIBALI jste se,ale on s tebou chodit nechce,pritom tvrdi,ze chce jen vazny vztah.houby s octem leda.je po rozchodu,zklamany a tim ze se s tebou libal,te chce do postele,ale nechce s tebou nic vazneho.

Deli

Dej mu čas, jinak nebude pro Váš nový vztah dobrý základ.

terry

Hoď si korunou.

venkovan

Chtít neznamená dostat. Nicméně bych do toho šel. I pro životní zkušenost. Jen si dej pozor, abys tím, že ho chceš se ve vztahu nedostala pod nějakou hranici, která tě potom bude mrzet.
Výsledek je sice nejistý, ale v podstatě tři možnosti. Nepovede se vážnější vztah, povede se, zůstanete kamarády.
Mimochodem – znáš to o té srnce? „Ještě tři kolečka“ říká si srnka, „aby si srnec nemyslel, že jsem děvka“.

david22

Ale zase podle fotky vypadáš dobře, tak to zkus uhrát i na ten vzhled. Na tvém místě bych do toho šel, ale opatrně.