Nechápavé

O čem se bavit s holkou, když už jsme dva měsíce ve vztahu?

Potreboval bych poradit nejaky temata, o cem se bavit, co probirat, apod…

Nejlepší odpověď
Kepler

Proboha, co je to za vztah, když nevíš o čem si povídat? Asi ji vůbec neznáš a na vztah si jenom hrajete. Když nevíš co ji zajímá, tak se ji zeptej! Pokud najdete společné téma, bude to fajn.

Další odpovědi
Drap

Třeba o politické situaci v Tibetu.

Kelt

S takovým člověkem bys měl trávit celý život a měl by ses s ním umět bavit o všem možném. Je tolik témat, škola, práce, cestování, hudba atd. Něco se jí bude líbit, něco to tobě. Nikdo neví vše a není takový člověk, který by neuvítal novou informaci. Navíc při dialogu se člověk realizuje.

Jiří Bohumil

Pokud je váš vztah dobrý a má mít budoucnost, pak je tato otázka skoro trapná. V dobrém vztahu by jste neměli mít nutnost přemýšlet o čem se bavit a vaše komunikace by měla být přirozená a volně a stále se odvíjející. To ovšem předpokládá, že máte hodně společných zájmů a oboustrannou ochotu komunikovat.
Pokud musíš „vymýšlet“ o čem se s ní bavit, zřejmě odezva od ní moc není a zvaž, zda jde o opravdu vhodného partnera.
Ale pozor na druhý extrém, aby jsi se někdy dostal taky ke slovu!:-)))

Altair-AC

Vztah není o tom pořád jen mluvit ,taky jsou v tom doteky,sledování filmů spolu atd.Ale když už ,tak o tom,jak se má ,měla.O jejím zájmu mluvit a tak.Tech věcí je tolik.Treba o vesmíru ,jaký je její oblíbený superhrdina a další hovna 🙂

marci1

Omlouvám se za svůj názor, ale pokud vám (oběma) automaticky nenaskočí téma komunikace, asi by bylo nejlepší se rozejít.:-))

zjentek

Hele, pokud seš boháč, tak to tady neřešíš a pokud ne, tak o ničem- ona ti stejně nerozumí.

ivzez

Přece o tom, co vás oba zajímá.
Přece si nebudeš povídat o tom, co zajímá nás. (((–: