Prcek243

Myslíte, že bude mému příteli v popsaném případě navýšený trest?

Odvolani statniho zastupce

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Pritel byl loni odsouzen dostal navyseni prospesnych praci a rok zakaz rizeni statni zastupce se odvolal. Mezitim byl jiny soud a pritel dostal 3 mesice odneti svobody. Ted nas ceka ten soud kde se odvolal statni zastupce. Myslite ze muze byt trest navysen pripadne o kolik? Cekame rodinu bohuzel maly nejspis nebude v poradku psali jsme na soud poslali i lekarske zpravy. Co myslite?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud se odvolá odsouzený, trest nemůže být navýšen, může být snížen nebo potvrzen. V případě, že se odvolá státní zástupce, trest může být i navýšen.
Jak rozhodne soud, to nikdo neví, natož někdo zde, když neznáme souvislosti.

Další odpovědi
ivzez

Nedá se předjímat rozhodne soud.
A to ani v případě, že byste uvedla, co provedl.

Kryšpín

Státní zástupce se podívá nejen do výpisu z trestů, ale také opisu, kde je toho daleko více poté posoudí oba rozsudky a navrhne trest, poté soud rozhodne.