mmm_x

Odsuzujete něčí názory kvůli věku?

Odsoudili jste někdy něčí názor, protože byl moc „mladý“ na to aby měl rozumný názor?

Odpovědi
Drap

Ne. Je tos podivem, ale i někteří mladí jsou soudní a používají mozek.

Ametyst

Sama pro sebe ano. Protože tu jsou progresivisté, co by nechali jít k volbám i školní děti. Tak proto.

Lgee

Ne

Cvrčák

Ne, stačí vyjít ze své bubliny. Štve mě, když nás, mladé lidi, škatulkují, že jsme zákonitě progresivní a levicoví.

elkon

Ne přímo, pokud jsem přesvědčen, že říká hlouposti, které pramení z nevědomosti, tak se to snažím vysvětlit.

led

Nehodnotím vek, ale názory.