Petraheg5

Odstraňujete si z mobilu nepotřebné věci a děláte si v něm tak místo?

dstraňujete si z mobilu nepotřebné věci ? děláte si tak místo ?

Odpovědi
Kepler

Ano, ale ne kvůli úspoře místa, ale kvůli přehlednosti. Nepotřebných věcí se zbavuju a nejen v mobilu.

elkon

Ano, nechávám zde pouze poslední zprávu o pohybu na účtu.

ivzez

Používám staré mobily s omezeným místem
na SMSky apod., takže pravidelně mažu.

aliendrone

Nedělám to kvůli místu, ale mažu všechno – výpisy, zprávy, cache programů i soubory. Vyjímečně něco zálohuji – obvykle dokumenty či fotografie. A dělám spoustu dalších věcí, které bych dělat ve slušném režimu NEMUSEL! :(

Rokio

Ano, dělám to tak. Dělám to hlavně u sms a pokud jde o fotografie, tak zde si většinu nechávám.

Co se týče počítače, tak soubory ve složce hromadím, ale třídím se je. Mažu jen počítačové hry, které si stahuji a už mě přestaly bavit.

zjentek

Tohle vůbec neděláme, protože bordel v bytě, šťastné dítě!