Makina

Odšťavněné ovoce…

Co přidat do půl litru doma odšťavněného ovoce, aby se nápoj tak brzy nezkazil?

Odpovědi
hanulka11

můj názor.......je škoda do něj něco přidávat a 1/2 l není tolik ,aby se to hned nevypilo -
na trvanlivost už bys musela přidat nějakou chemii /třeba kys. citronovou /a to si nemusíš doma odšťavňovat

vlkadam10

půl litru není moc a dá se to vypít. raději tam nic nedávej protože by to akorát bylo méně zdraví. připrav to v chvílu kdy na to mají chuť všichni ať se to vypije.

tatanka

Ledničku, jinak to nejde, ostatní už není ono.