Avatar uživatele
autacek

Odpověď za pět bludišťáků. Pokud člověk není covid pozitivní, koho může bez roušky nakazit volným cestováním a covidem?

Zajímavá 0 před 1145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A pokud člověk bez roušky bude volně cestovat, kdo zaručí, že se nenakazí? Kdo má uhlídat 10 000 000 lidí, že se každý podrobí testům a případně dodrží karanténu? U chřipky to nikdo neřeší, jelikož jeden člověk nakazí jednotky lidí a ty nakazí další až po delší době. Covid je rychlý, ničivý a smrtící. Jediný člověk nakazí stovky lidí a ty do druhého dne další desítky. Pokud nemáme dostatek ochranných prostředků, vhodných testů a očkování, izolace je jediná možnost. Když někdo zalže že nemá chřipku a skutečně ji má – pracuje, jde do školy, … Ohrozí leda tak vážně nemocné. Kdežto lhář za covidu je vrah a působí utrpení masám. Tak to je. Stačí 10 lidí, co nedodrží opatření a jsou z toho tisíce v nemocnicích. A proto se tu situace vymyká z rukou. Kvůli blbcům, co si myslí, že ví více, než vzdělanci co medicínou prošli přes 10 let … Pocit, že jste zdraví, vás neopravňuje vraždit a mrzačit ostatní …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Yourself? Sebe?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Midoc

Pokud je zdraví nenakazí nikoho. Nemůže si být uplně jistý, že je zdravý.
Zdravý člověk se může nakazit jinde, kde to nezná.

Upravil/a: Midoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jak víš s jistotou že nejsi infekční? Zapomínáš, že ty testy dokáží zachytit infekci jen v určité fázi nemoci. Navíc se mže stát že se nakazíš jdeš na testy v době kdy se vir ještě nestihl namnožit na detekovatelnou úroveň, ale klidně o 4 hodiny později můžeš být plně infekční. Což je kromě jiného důvod proč ti u kterých je známo že se potkali s nemocným, jdou do karantény bez ohledu na výsledek jejich testů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Drahuška999

Ahojte, i já jsem se docela dost nedávno zabývala tímto tématem a hledala jsem i nějaké informace ohledně toho, jak to s tím vlastně je a na těchto stránkách zde – https://www.cklub­.cz/diskuze/prak­ticke-rady/tema/covid-testy jsem třeba zjistila, jak je to s těmi covid testy a i třeba s tím, jak to bude s očkováním :) Užitečné rady a tipy!

před 1140 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek