zjentek

Odletěl někdo z vás na Vánoce za teplem?

Pokud ano, můžete se i rozepsat o podrobnostech (exotice, důvodech). Pokud však ne, můžete se klidně také rozepsat, například proč ne. Děkuju.

Nejlepší odpověď
dnb

Neodletěl a nemám k tomu ani žádný důvod. Vánoce vždy slavím s rodinou zde v ČR. Navíc letos bylo na štědrý den jak na jaře (alespoň na Moravě) , a i kdyby bylo venku –30°C, doma teplo je… Je potřeba někam odlétat? U mě ne. Ale dovolenou někde v Dubaji bych si možná užil, ale ne na vánoce…

Další odpovědi
Ametyst

Měli jsme už dlouho, od podzimu, pozvanou návštěvu ze zahraničí. Doma máme tepla dost, stačí přihodit polínko. 🙂

quentos

Ne; čím dál víc zjišťuju, že extrémní teplo, natož horko nemusím a že na dovolené na jihu spíš trpím. Takže tipuju, že mi to dobudoucna ani nehrozí.

Randomčlověk

Doma je doma… Pro mě Vánoce znamenají strávený čas s rodinou. A když si představím Vánoce, nedokážu si je představit někde u moře. Vánoce prostě patří k zimě a ke sněhu.

R1

Ano,byla jsem s manželem 2× na vánoce za teplem v zahraničí.Člověk má pocit,že je úplně na jiné planetě.U nás věčně šero,mlha,poš­mourno,chladno a tam slunce,spoustu světla,teplo.Takový pobyt nás neskutečně nabije na ty zimní dny u nás,kdy čekáme na jaro.