Avatar uživatele
zjentek

Odletěl někdo z vás na Vánoce za teplem?

Pokud ano, můžete se i rozepsat o podrobnostech (exotice, důvodech). Pokud však ne, můžete se klidně také rozepsat, například proč ne. Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Atua Tuvalu před 493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dnb

Neodletěl a nemám k tomu ani žádný důvod. Vánoce vždy slavím s rodinou zde v ČR. Navíc letos bylo na štědrý den jak na jaře (alespoň na Moravě) , a i kdyby bylo venku –30°C, doma teplo je… Je potřeba někam odlétat? U mě ne. Ale dovolenou někde v Dubaji bych si možná užil, ale ne na vánoce…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Měli jsme už dlouho, od podzimu, pozvanou návštěvu ze zahraničí. Doma máme tepla dost, stačí přihodit polínko. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne; čím dál víc zjišťuju, že extrémní teplo, natož horko nemusím a že na dovolené na jihu spíš trpím. Takže tipuju, že mi to dobudoucna ani nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Randomčlověk

Doma je doma… Pro mě Vánoce znamenají strávený čas s rodinou. A když si představím Vánoce, nedokážu si je představit někde u moře. Vánoce prostě patří k zimě a ke sněhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
R1

Ano,byla jsem s manželem 2× na vánoce za teplem v zahraničí.Člověk má pocit,že je úplně na jiné planetě.U nás věčně šero,mlha,poš­mourno,chladno a tam slunce,spoustu světla,teplo.Takový pobyt nás neskutečně nabije na ty zimní dny u nás,kdy čekáme na jaro.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek