Avatar uživatele
anonym

Odkdy – dokdy se počítá věk juniora a seniora ?

Doplňuji:
.. a co je mezi tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, petra15 před 3707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpovídal jsem hned po zveřejnění otázky. Odpověď je pryč. Netuším, čím může být obdobná odpověď závadná. Zkrátka nemá smyslu zřejmě odpovídat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Junior většinou do 18 let ( v rodině se jr. používá do doby, dokud žije otec stejného jména ) a senior většinou od 60 let. Nelze přesně určit věkové rozmezí, ani náš právní řád nezná toto označení. Různě to rozlišují např. sportovní organizace, dopravní podnik ap.Jak označit věk mezi juniorem a seniorem ? Asi „střední“, ale já bych ho nazvala „ten nejkrásnější“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tyrox

Dobrý den, tak věk Juniora by se měl podle obecných pravidel počítat od 15 do 18 (např: ve sportu) a senior by měl být od 60 let do své smrti.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/do-kolika-let-je-nekdo-junior
více najdeš tady.

Upravil/a: tyrox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blabadop

Junior je tak do 18–20 let, senior je od 60 – 65 let do smrti. Záleží na kontextu. Není jasné, zda je otázka myšlena obecně nebo s konkrétní specializací (např. na sport).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Drape, ta moje otázka byla po zveřejnění záhy smazána, ale pravděpodobně admin ji vrátil zpět, protože ji shledal jako nezávadnou. Zvláštní je, že pokud jsi na ni odpovídal, v emailech Tvoji odpověď nemám!

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Protože zadával odpověď ve chvíli kdy tam otázka byla, ale odesílal (odkliknul) ji až ve chvíli kdy už byla nahlášená jako závadná, tudíž mu to odpověď nevzalo.

před 3705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

neviem ako u žien, ale u dosť veľkého množstva mužov juniorský vek končí na smrteľnej posteli.

a idem si púšťať vláčiky. ;)

před 3708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

U zen prece tech „vecnych 38“…:-)

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Doufám, princess, že to není pošklebek, počkej, až tobě bude dvakrát více, možná si na moje slova vzpomeneš ;)

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek