Paulovič

Odhad starožitností

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je tu někdo kdo by mi na základě fotografií poskytl nějaké informace o jedné mé starožitné knize. Popřípadě, někoho kdo by mi poradil.

Děkuji Roman

Odpovědi
jahudka_vlm

To je lepší přímo zajít za specialistou, který toto dílo ohodnotí.

Jana5678

Podle mě je lepší, když si dojdete do nějakého starožitnictví, kde vám určitě pomohou. Nedávno jsem ve starožitnictví koupila starožitnou stříbrnou brož. Je to nádherný šperk, který chci dát k narozeninám mojí mamince, aby ji zdobil její oblečení. Často chodí do společnosti a k jejímu elegantnímu stylu se opravdu tahle brož hodí. Moc se těším až jí rozbalí a uvidím její rozzářené oči.