GoRumcajsiGo

Odejdete z tohoto světu nahý?

Všichni jsme tak sem přišli, ale odejdeme také tak?

Nejlepší odpověď
paul1

Doufám, že mne patřičně oblečou, skříně mám plné 🙂

Další odpovědi
da ny

Nevím
Protože chci být zpopelněna, bez obřadu, nevím, jestli mne zřízenci z pohřební služby, vůbec obléknou......
Pokud se rozhodnu darovat tělo vědě, medikům, lékařům a pokud, k tomu bude vhodné.
Ano, pak odejdu nahá 😉
Tedy, pokud je takové tělo „způsobilé“ (když někoho najdou doma, v lese apod., druhý den, po pár dnech, tak vědě neposlouží).

aliendrone

Kdoví? Jestli mě to klepne ve vaně… 😉 😁
Hele, mně se už staly nesrovnatelně divnější věci. 🙂

michalds

Ne. Mrtvé do rakve oblékají. Pravděpodobně budeš mít na sobě oblek.:-P

aliendrone

michalds>>> Tak to abys zapálil svíčku za pohřebního zřízence, který tě bude oblékat. Poté, až to na plech ožralej zapíchneš sem: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hlT2pTSD76s&ab_chan­nel=GreatTechno­logy ! 😉