manykerka

Oddálení ne, tak jak?

Ahoj,
je mi 13 a jedu na 14 dní na tábor. Hygiena tam nic moc, mytí tak jednou za 4 dny a záchody kadibudky. Menza se mi s táborem kryje zrovna když jdeme do bazénu. Prášky na oddálení mi máma nedovolí a vlastního gynekologa ještě nemám.. Existuje něco jiného nebo aspoň něco co to trochu ulehčí nebo zpříjemní? A tampony nechci..

Nejlepší odpověď
iceT

To máš holka těžký,ale snad by ti mohl pomoci Ascorutin,projevy se zmírní a někdy i zastaví.V lékárně bez předpisu stojí kolem 50 kč,ale poraď se raději z lékárnicí.

Doplňuji:
Badisko,promiň,ale přece nebude papat ve 13 HA,Ascorutin není babská rada a sama jsem ho dostala,když jsem měla jet na výlet v té samé době,kdy jsem to měla dostat,taky mě bylo 13.

a ještě pokud je tam nedostatečná hygiena,tak hromadu (raději dvě hromady)vlhčených ubrousků,nebo se raději tábora vzdát.

Další odpovědi
anonym

Pochybuji, že by hygienik povolil provoz takového tábora v takových podmínkách.
Mytí jednou za čtyři dny?Nic takového určitě není možné, pokud se mytí nebudeš záměrně vyhýbat.
Menza se ti kryje s bazénem? Myslíš asi menzes- menstruaci-měsíčky?
Ve třinácti letech asi asi nemáš moc zkušeností s menstruací, tak jsi trochu vyplašená.
Celkem chápu tvojí maminku, že ti nechce hned zkraje zahájení pravidelného menstruačního cyklu nějak uměle posunovat přirozený termín krvácení.
Být tebou, nechám si poradit od mámy, na tábor si vezmi dostatek hygienických potřeb, vlhčených ubrousků atd. Výletu do bazénu se zúčastňovat nemusíš, nebo ano, ale bez plavání. Můžeš si to tam užít i jinak, ne? Třeba se důkladně vysprchovat, když pojedeš z toho strašidelného tábora kde se dostaneš k mytí údajně jednou za čtyři dny!

badisko

nene nic takoveho neni …:D jedine lekar ten predepise leky ty ho ale nemas tak holt smula …zadne babske rady ani nezkousej je to na prd …:)
Doplňuji:
vzdyt jsem psal leky … babske rady jsem myslel treba citroinova stava ..ocet atd …:D