Mucillinka

Odčervení psa a vedlejší účinky?

Máme 6. týdenní štěně. Před třemi dny bylo na odčervení a na očkování. Veterinář nám řekl, že se ve stolici mohou vyskytovat červíci, ale mě jde spíš o to, zda je možné aby mělo štěně po odčervení řidší stolici? Krmíme ho granulema pro štěňata a žádným svinstvem. Je možné, že řidší stolice je vedlejší účinek po odčervení nebo s pejskem není něco v pořádku? Děkuji

Odpovědi
hanny 2

Může to být kombinace obojího – odčervení + očkování.Ale jen přechodně,tak 1 den,pokud by to trvalo déle,tak se poradit s veterinářem.

anonym

Je to sice jed, ale hubí jen červy ve střevech a funguje jednorázově. Pejskovi nemusí být po tabletě nejlépe, ale odezní to do druhého dne. Pokud jsou nějaké potíže trvající déle, tak určitě zajít k veterináři. Určitě to ale nebude tou tabletou.

Vercule

Máme to taky tak. Koupili jsme to, co nám napsal vet a jsme spokojeni. Jako sami nějak neexperimentujeme.

Cizecek.M

Taky to tak máme. I když teď jsme doela ve slepé uličce. Nevím, jaké tablety koupit, aby je pes neměl problém sníst.

Vercule

No, pokud mohu doporučit kvalitní vitamíny, které jsou chutné a fungují, pak doporučuju kouknout na nabídku vetriscience. On nich vitamíny kupujeme a spokojenost.

Vikki.vivi

Mohu potvrdit. Od vetriscience vitamíny kupujeme a jsme s nimi spokojeni moc. Jejich nabídka je hodně široká a složení super :)

Kajolka

My dáváme našim psům tablety, které jsou na předpis. Dostali jsme doporučení od vet a nikdy jsme teda žádné vedlejší účinky nepozorovali…