Janina123

Máme 6. týdenní štěně. Před třemi dny bylo na odčervení a na očkování.

Máme 6. týdenní štěně. Před třemi dny bylo na odčervení a na očkování. Veterinář nám řekl, že se ve stolici mohou vyskytovat červíci, ale mě jde spíš o to, zda je možné aby mělo štěně po odčervení řidší stolici? Krmíme ho granulema pro štěňata a žádným svinstvem. Je možné, že řidší stolice je vedlejší účinek po odčervení nebo s pejskem není něco v pořádku? Děkuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Není třeba se zneklidňovat, postupujte stejně jako u předchozích pěti štěňat.

Další odpovědi
beer

Nejedná se o nic mimořádného, tyto příznaky po odčervení mohou být a většinou po několika dnech odezní.

Zdroj: Vet.praxe

zjentek

pod pojmem „granule pro štěňata“ si většina myslících tvorů představí ukrutné svinstvo ..něco jako „instantní jídlo“